Güzellik

Yeni yıla sportif bir şekilde girmek için ipuçları

Yeni yılın ocak ayındayız ve bu demektir ki: iyi niyetlerin zamanı. Bar ziyaretlerinizi sağlıklı salatalar ve yemekler ile değiştirin. Fit bir stil için daha fazla egzersiz yapmaya başlayın.

Buna alışveriş listenize spor giyim parçaları ekleyerek başlayabilirsiniz. Bunlar sizi motive edecektir.. Bu nedenle,  bu küçük güzel spor kıyafetleri satın almayı iyi bir bahane olarak görüyoruz. Fakat gerçekten egzersiz yapıp yapmamamız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Yeni yıla sportif olarak girmeniz için dört ipucu verdik. Aramızdaki bazı kadınlar, bizim gibi, bu iyi niyetleri toplamakta zorlanıyorlar.

Yeni yıla sportif bir şekilde girmek için ipuçları

Yeni yıla sportif bir şekilde girmek için ipuçları
Yeni yıla sportif bir şekilde girmek için ipuçları

# 1 Merdivenleri kullan. Tabii ki asansör çok güzel, ama eğer bacağınız sağlıklı ise, gereksiz bir lükstür. Her gün merdivenleri kullanarak daha aktif olursunuz. Yine bir başka küçük avantaj: Artık asansöre takılma şansınız yok çünkü bu düşündüğünüzden daha sık oluyor.

# 2 Bir spor arkadaşı bul . Aslında bir spor salonuna abone olmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Çözüm: Bir arkadaşınızla  gidin ve sabit spor günlerinde hemfikir olun. Randevu aldığınız için daha zor iptal edebilirsiniz, ayrıca spor salonunda ve çevrenizde sizi destekleyebilecek biri ile eğlenebilirsiniz.

# 3 Size uygun bir spor alanı bulun. Birçok kadın spor salonuna spor yapmak için gitmektedir, ancak tüm bu spor cihazları tam anlamıyla eğlenceli değildir. Sizi hevesli yapan bir spor seçin. Tenis, fitness, ​​yüzme veya kickboks düşünün. Bu sayede sporu daha eğlenceli hale getirebilir ve aynı zamanda yeni insanlarla tanışırsınız.

# 4 Çatalınıza çok fazla tatlı koymayın. Yaptıklarınız hakkında iyi hissetmeniz önemlidir. Hedefinize ulaşmak istemeniz mantıklı, ancak bir kez spor salonunu atlamak ya da o lezzetli pastaları yemek her şeyi başa sardırabilir. Tabii ki biraz da tadını çıkarmak zorundasın! Kendine ödül günleri yapabilirsin.

Yeni yıla sportif girmek için ipuçları 2019
Yeni yıla sportif girmek için ipuçları 2019

Spor Giyim
Tüm bu ipuçlarıyla doğru spor kıyafetine ihtiyacınız var. Ve şimdi spor giyim çok ucuz. Spor taytları ve üstler, ayakkabı en önemli malzemeler. Bu sağlıksız yaşam tarzına veda edin ve iyi niyetlere merhaba deyin.

Satışından en iyi spor malzemeleri

Bir önceki yazımız olan Daha da çekici görünmek için 10 yol başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen