modaTrendler

Yüksek Moda Yeni Trende Göre Geliyor : Şeffaflık

Yüksek Moda Yeni Trende Göre Geliyor : Şeffaflık

Şeffaf iç gösteren üstlerin çok fazla  moda olup olmadığı konusunda tartışmalar olmuştur. Kesin olan şey şudur: görüntülerdeki şeffaf iç gösteren giysileri giymek her hanımın yapmaya cesaret edemeyeceği cesur bir harekettir. Kendall Jenner, Kim Kardashian, Bella Hadid ve daha fazlası bu gösterişli trendin hayranları arasında. Göğüs ucu gösterilmesi hareketinin artmasıyla birlikte daha fazla sayıda bayan sütyenini evde bırakmaya teşvik edildi. Bu yeni trendin tasarımcıların takıntılı olduğu görülüyor. Moda ayı boyunca, bu çıplaklığı öven parçalarla dolu koleksiyonlar sundular. İlkbahar 2019’da ortaya çıkan şeffaf üstler yüksek modada nasıl görüneceğini gözler önüne seren bazı parçalar galerimizde.

Yüksek Moda Yeni Trende Göre Geliyor : Şeffaflık

GCDS bu trendi bir üst seviyeye taşıdı . Plastik şeffaf görünüm kıyafeti, hayal gücüne çok az şey bırakır. Ancak, günümüzde streetwear simgeleri büyük stil riskleri almaktan korkmuyor. Bu elbiseyi sütyen olmadan giyen birini gördüğümüzde şaşırmayacağız.

İngiliz tasarımcı ise, nefis tasarımlar ile nefessiz tutkuya, romantizmle yüzleşen bir hisle katılmaya karar verdi.

Felsefe Lorenzo Serafini, tamamen şeffaf tasarımlar sunarak açık kalan meme uçlarına oy verdi. Bu tamamen siyah kombin oldukça cüretkar ama aynı zamanda çok kadınsı ve şık görünüyor.

Bir an boyun eğmeye cesaret eder misiniz, bu kombinler şeffaf kumaştan yapılmış olmasına rağmen çok kadınsı görünüyor.

Balmain’in ünlü müşterileri elbette bu şeffaf tasarımlarına bayılacak. Süper model ve popçular arasında kimlerin  önce giyeceğine şaşıracaksınız!

Bu çarpıcı karmaşık parçalar arasında Christopher Cane tarafından cesur gelinler için bir gelinlik modeli de var.

Bu tarz görünümler arasında ceket içine giyilenler, kadınların maruz kaldığı bakışları daha “normalleştirmek” için bize yardımcı olacaktır. Sonuçta, bir çok insan şeffaf üstler giyen bir kadın hakkında sert duygular besliyor.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan Kovboy Bot Modelleri ve Kombinleri 2019 2020 başlıklı makalemizde 2020 kış modası, bayan ve bot hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen