saç modelleri

Yuvarlak Şekilli Yüzler için İdeal 7 Güzel Saç Modeli

Yuvarlak Şekilli Yüzler için İdeal 7 Güzel Saç Modeli

Yuvarlak Şekilli Yüz için saç modelleri yüzü daha ince ve uzun gösterecek saç modelleri ve şekilleri ile yuvarlak vurgu olanların aksine yumuşak açıları oluşturarak, bunu tanımlamanıza olanaklar sunacaktır. Benimde yüz şeklim yuvarlak ve hangi saç modeli ve kesimi yüzümün orantısını değiştiriyor çok iyi biliyorum. Yuvarlak yüz şekli için favori saç modellerimi sizlerle paylaşmak istedim. Sizinde yüz şekliniz yuvarlak ise bu saç modellerini deneyebilirsiniz.

Daha Uzun Katlar ve Dalgalar

Burada dikkat etmeniz gereken, saçınızda çok kısa katları kestirmemelisiniz. Kuaförünüze söylerseniz yuvarlak yüz için en doğal ve size en çok yakışacak saç kesimini elde edilebilir. Kızların çoğu kendi katları neredeyse patlama gibi çok kısa yaptırıyor, katlı kesimde bir denge sağlamak ve yanlış görünümü önlemek çok önemli. Hata yapmayı önlemek için yuvarlak yüz için kat kesimlerinden bir fotoğraf seçin ve kuaförünüze gösterin.

Şık ve Düz

Parlak ve düz saçlar değil sadece, son derece zarif olduğu kadar çok yuvarlak yüz dostu bu saçlar kesinlikle nefes kesici. Her zaman saçlarınızı düzeltmek için çekinmeyin. Düz saç tüm bu istenmeyen yüz eğrilerini ve ovallerini gizleme ve yerine daha ince ve daha uzun görünmesi için yüzünüze yardım eder. Oldukça ilginç, değil mi?

Orta boy saç kesimleri

Yuvarlak yüz için en iyi saç modeli, uzun ya da en azından orta uzunlukta saçlardır. Yuvarlak ve oval yüz şekli için kesinlikle idealdir. Şimdi, harika olması için modern Rapunzel upuzun saçları olması gerekmez – Kural “uzun-daha iyi” en azında sizin çene çizgisinin altında en az 2-3 santim düşmeli. Bunun gibi herhangi bir saç modeli ile oldukça fazla deneme yapabilirsiniz. Uzunluk, burada önemli .

Yarım boy saç modelleri

Saçlarınızı yeterince uzun değilse yumuşak dalgalar ve bu vahşi bukleler için tercih yapabilirsiniz., ya daeğer gerekli uzunluğa sahip ise, her yerde uçan güzel düşen saçlar mükemmel olacaktır .

Dağınık uzun bob saç

İster inanın ister inanmayın, yuvarlak yüzler için bob kesim saç modelleri en idealidir.! Ancak, bunu iyi bir kuaförde kestirmelisiniz. Yüz şekillerinin diğer türlerinin aksine, bizim saç şekli biraz daha uzun olmalı . Hm düz hem dağınık dalgalı uzun bob zaten bir waaay dedirten iyi bir çözümdür… seksi sekreter havası da kaçınılmaz. Yaşasın bob!

İlginizi Çekebilir : Birbirinden Tarz Kısa bob saç modelleri 2019

Uzun kâküllü saç modeli

Eğer yuvarlak yüz şeklin varsa, sadece bazı kesimleri kullanabilirsin.Bunlardan biri uzun kahküllü saçlar, sana yakışan ve şık olanları seçmen gerekir. Yuvarlak yüzler için saç modellerinde çok ilginç stillere yer yok. Uzun kahküllü küt saç modelleri ve uzun saç modelleri size yakışacaktır.

Yüksek balerin topuzu

Bu gibi bir yuvarlak yüzün varsa bu balerin topuzda size çok yakışır ama yüksek olması önemli bir detay. Ben , klasik bir at kuyruğu yaptım ve klasik bir topuz denedim, sihirli kedi gözü makyajı yaptım ve yüz şeklindeki gerçeği örtbas ettim! Neyse ki, ben yuvarlak yüz için bana yakışan ideal saç modellerinde karar kıldım. Topuzunuzda ve atkuyruğunuzda dikkat etmeniz gereken, düşük modellerden uzak durmanız.

Görüyorsunuz! Sizin veya benim gibi bir yuvarlak şekilli yüz için, güzel, zarif ve seksi saçlardan birçok model var. Sizinde yuvarlak yüz için farklı favori saç modelleriniz varsa bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Yuvarlak Şekilli Yüzler için İdeal 7 Güzel Saç Modeli

Bir önceki yazımız olan 2019 Yaz kolay 9 saç örgüleri başlıklı makalemizde 2018 yaz saç örgüleri, 2019 örgü saç modelleri ve 2019 saç örgüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen