KombinlerStil Önerileri

Zayıf gösteren pantolon modelleri ve kombinler

Zayıf gösteren pantolon modelleri ve kombinler: Bacakları uzun gösteren pantolonlar, bacakları ince gösteren pantolonlar

Düzenli olarak spor salonunda mısınız yoksa bacaklarınızı daha ince yapmak için birçok diyet denediniz mi? Aslında ihtiyacın olan tek şey doğru pantolon seçimi.

Bacaklarını daha zayıf ve ince gösterecek bir çift pantolon işinize yarayan tek şey. Bu gerçek olamayacak kadar iyi geliyor. Yine de yapabilir! Ve doğal olarak spor ve sağlıklı beslenme ile devam etmelisiniz; Doğru kıyafetleri seçerek doğaya biraz yardımcı olabilirsiniz. Sizin için en iyi dört seçeneği listeledim. Bunlardan yararlan.

 1. dikey şeritli pantolon

Pantolonunuzdaki dikey bir şerit , daha uzun görünmenizi sağlar ve bu da daha ince görünmenizi sağlar. Yatay şerit zıt yapar, bu yüzden daha ince görünmek istiyorsanız, onu sola bırakın.

2. Geniş paçalı pantolon

Geniş paça pantolonlar da bacaklarınızın daha ince görünmesini sağlar. Özellikle de ayakkabılarınızı kapatacak kadar uzunsa . Nihai etki için, biraz daha uzun olan bir pantolon seçin, çünkü altta büyük topuğu saklayabilirsiniz.

3. Yüksek bel pantolonu

Bacaklarınız daha yüksek bel pantolonlarla  daha ince görünecektir. Yüksek bel ve uzun paçalı bir  pantolon aynı etkiye sahiptir. Yüksek bel ve   dikey çizgileri olan bir çift pantolon seçerken neler olduğunu kontrol edebilirsiniz. Uzun, ince bacaklar.

4. Yanında tek bir şerit ile pantolon

Yan taraftaki tek bir şerit , renk yüzeyini birden fazla parçaya ayırır ve bacaklarınızın daha ince görünmesini sağlar. Buna ek olarak, aynı zamanda bir uzatma etkisi var ve bunu tahmin ettiniz: bu aynı zamanda bacaklarınızın daha ince görünmesini sağlar.

Zayıf gösteren pantolon modelleri ve kombinler

Bir önceki yazımız olan Kovboy Bot Modelleri ve Kombinleri 2019 2020 başlıklı makalemizde 2020 kış modası, bayan ve bot hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen