Stil Önerileri

Zayıf Gösteren Stil Hileleri

Türkiye’de ortalama olarak kızlar kısa boylu ama hepimiz uzun ve ince görünmek istiyoruz. 160 cm ve altındaysanız size uymayan kıyafetler giyerken kısa ve kilolu görünmenin kaçınılmaz olduğunu söyleyelim.

Endişelenmeyin, bu giyim tüyoları ve ipuçlarıyla görsel olarak daha uzun ve daha ince görünmenizi sağlayacak! Vücudunuzu uzatmak ve görsel olarak daha ince görünmek için en önemli şey giyeceğiniz kıyafetle altın oranı oluşturmaktır.

Kısa Üst, Uzun Alt

Daha kısa bir üst ve daha uzun bir alta sahip olmak, daha uzun bacakların yanılsamasını verecektir. Yüksek belli altlar, belinizi daha yüksek ve bacaklarınızı daha uzun gösterdiği için doğru seçimdir.

Gevşek Üst, Dar Alt

Gevşek bir üst ve sıkı oturan altlar, bacaklarınızın ince ve uzun görünmesini sağlar. Ayrıca, bol bir üst giymek, üst vücut yağlarınızı gizlemenize olanak tanır ve vücut hatlarınızı daha da düzleştirir.

Tek Tonlu Kıyafetler

Tek renk ama farklı tonlarda giyinmek, sizi olduğunuzdan daha ince ve uzun gösteren görsel bir devamlılık yaratmanıza yardımcı olur.

Eteğinizin Uzunluğunu Akıllıca Seçin

Minyon kızlar diz boyu etek giymemeli, çünkü bacaklarınızı kısa ve dolgun gösterir. Ya dizlerinizin en az bir avuç yukarısında olan kısa etekleri tercih edin ya da daha uzun görünmek için ayak bileklerinize kadar inen etekleri tercih edin.

Ayak Bileğini Gösteren Pantolon

Ayak bileklerinizi gösteren pantolonlar daha uzun bacak yanılsaması verecektir. Daha ince bacaklar yanılsamasını daha da artırmak için düz kesimli ve teninize yapışmayan pantolonları tercih edin.

Bir önceki yazımız olan Fotoğraflarla Nasıl Göz Alıcı Görünür? başlıklı makalemizde Fotoğraflarla Nasıl Göz Alıcı Görünür? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen