Trendler

En Son Denim Trendleri

Denim, son zamanlarda pistlere hükmediyor ve tasarımcıların bu kumaşı bu kadar sevmesinin nedeni, çok yönlülüğü, hemen hemen her şeyle iyi görünmesi. Klasik denim kotlardan,muhteşem takımlara, denim elbiselere, kot çantalara ve hatta denim mayolara kadar bu dayanıklı malzemenin yapılamayacağı hiçbir şey yok gibi görünüyor.

Neredeyse her kadının gardırobunda denim bir şey var, özellikle de zamansız bir stil elyafı işlevi gören kot pantolonlar. Denim’in tek tonunun ve tek geleneksel kot pantolonun olduğu günler geride kaldı, tasarımcılar bu rahat ama sinirli kumaşla gittikçe daha yaratıcı hale geliyor ve podyuma gönderilen sanatsal kreasyonlardan etkilendik.

Ortaya çıkan en popüler trendlerden biri de bezemeli denim trendi. Hafif bir kot pantolon üzerindeki ince ince süslü ceplerden, doğrudan kumaş üzerine basılmış minik çıtçıtlar, elmaslar veya cesur desenlerle kaplı tam süslenmiş giysilere kadar her şeyi gördük.

En Son Denim Trendleri
En Son Denim Trendleri

90’lardan ilham alan grunge trendini geri getiren tasarımcılardan da ilham aldık. Bol, cesur ve yıpranmış bu kotlar parlak logoları ve eğlenceli öğeleri ile oldukça sevimli. Klasik kot kalem eteğin yanı sıra koleksiyona atılan yırtık kot ve boya sıçraması. Kendinize sormanız gereken soru şu! Hangi kotlar bana en çok yakışacak?

Bu büyük ölçüde kişisel tercihlere ve stile bağlı, ancak başlamanıza yardımcı olacak bir veya iki ipucumuz var.

5 ANA STİL

  1. Sıska,
  2. Düz,
  3. Kaçak,
  4. Geniş
  5. Sarkık bacak

Size en çok yakışan şey gerçekten size kalmış, ancak daha geniş ve geniş bacak stilleri şu anda trend oluyor.

Skini jean her zaman şık, gurur verici ve giydirmesi kolay, aynı zamanda bir sezondan çok daha uzun süredir popülerliğini koruyan bir stil. Ve bu kendi başına yeterince açıklayıcı olmalı.

En Son Denim Trendleri
En Son Denim Trendleri

Slouch kotlar, moda karşıtı bir ifade olarak ortaya çıktı ve sıska jean stiliyle karşılaştırıldığında, kalçalarda oldukça huysuz bir oturuşa sahipler ve gevşek ancak bacaklara biraz daha fazla oturdular. Rahat bir görünüm için bunlar ideal seçenektir.

Bir önceki yazımız olan 2021 Kadınlar İçin Trend 5 Ayakkabı Modeli başlıklı makalemizde 2021 Kadınlar İçin Trend 5 Ayakkabı Modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen