saç modelleri

Düğün Sezonu Deneyin 9 Örgü Topuz Modelleri

Bu yaz mükemmel bir düğün saç modeli mi arıyorsunuz? Dünyanın dört bir yanındaki ünlü kadınların örgü topuz modellerinden ilham alın ve bu dokuz örgülü topuzla konuklarınızı şımartın, bu arada herhangi bir gelinin anlık çekiciliğe giden hızlı yolu.

Düğün için Örgü Topuzlar

Evinizde kolayca deneyebileceğiniz bu düğün örgü topuz saç modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

1. Yan Örgü Topuz :

Kusursuz yan örgülü topuz, göz alıcı yaz düğünleri veya kış düğünleri için mükemmeldir. Bu kolay görünümü yapmak için saçınızı iki yüksek saç örgüsüne ayırın, saçınızın bir bölümünü örün ve saçınızın geri kalanıyla birlikte geri çekin. Gevşek bir topuz içine sarın ve bir tel toka  ile sabitleyin. Bu çok yönlü ve çarpıcı örgülü topuzun romantik bir görünüm için ince ayarlaması kolaydır.

yan örgülü topuz modeli 2019 20
yan örgülü topuz modeli 2019 20

2. Gevşek Fransız örgü yan topuz :

Bazen, en güzel saç modelleri en basittir . Örneğin, bu çarpıcı gevşek Fransız örgülü topuz. Sadece saçlarınızı bükün ve dağınık bir at kuyruğu içine geri çekin. Daha sonra, onları iki parçaya bölün ve  onları örmeye başlayın. Bir kere bittiğinde, Fransız örgüsünü burada gördüğünüz gibi bir topuzun içine sarın.

3. Top Örgülü Topuz :

İyi bir üst örgülü topuz seksidir ve çekiciliğinizi yansıtır. Klasik topuzlara harika bir bakış, parlak saçlarınızı yüksek bir at kuyruğuna çekerek bu saç modelini yeniden yaratın. Kafanın ortasında tut. Daha sonra at kuyruğunuzu üç eşit kısma bölün ve saçınızın sonuna kadar örgü yapın ve şeffaf elastik toka ile sabitleyin.

top örgülü yüksek topuz modeli 2019
top örgülü yüksek topuz modeli 2019

Örgüleri bir topuzun içine sarın ve güçlü bir saç spreyi ile ayarlayın ve kendi masalınızın yıldızısınız.

4. Balık kuyruğu Örgülü Topuz:

Parlak! Modelin karmaşık ve dağınık balık kuyruğu topuzu, çarpıcı bir sanat eseri. Çok sayıda güzel tel ipi çözülmemiş ve hacimli bir şekilde birbirine geçmişse, saç modeli hem gündelik hem de resmi olaylara yakışır. Topuzunuza basit bir çift saç bandı ekleyin ve geri kalan kısmınızı sade tutun.

balık kuyruğu örgülü topuz modeli 2020
balık kuyruğu örgülü topuz modeli 2020

5. Şelale Örgülü Bun :

Bu seksi şelale örgülü topuzu delicesine şık bir şekilde inceleyin: Burada bir ton bükülme ve dönüş var ve bu yüzden bu iki tonlu yan topuzu seviyoruz. Bu görünüme ulaşmak için, saçınızı başınızın bir tarafından kolayca örün, çapraz şekilde çaprazlayın, çok gevşek olmayan bir topuzun içine sarın ve yerine oturtun. Sonuç? Mükemmel .

şelale örgü topuz modeli 2019 2020
şelale örgü topuz modeli 2019 2020

6. Balık Sırtı Örgülü Topuz :

Gevşek bir taç örgü ile aksanlı bu iğnelenmiş halkalar, nedime ve çiçek tutan kızları için mükemmel bir görünüm olacaktır. Şık, tüy örgülü topuz, saçlar boyunca bol miktarda bukleler ve dalgalar gerektirir, bu da uzun kıvırcık saçlara kadınlık ve şıklık verir. Sadece topuza taze bir çiçek yerleştirin.

düğün için örgü topuz modelleri 2019 2020
düğün için örgü topuz modelleri 2019 2020

7. Düşük Hollandalı Örgü Topuz :

Bu kolay ve şık, düşük Hollanda örgülü topuzu çok seviyoruz. Bu ultra feminen düğün saç modeli, her kutuyu – güzel örgüler, muhteşem saç renkleri, şık saçlar, yandan sarkan topuz ve şaşırtıcı bir dokuya işaret ediyor. Çok sadeyse, özel günler için her zaman bir toka ve aksesuar ekleyebilirsiniz.

Düşük Hollandalı Örgü Topuz Modeli 2019
Düşük Hollandalı Örgü Topuz Modeli 2019

8. Dağınık Fransız Örgü Topuz :

Bu feminen görünüm için, kafanızın arkasına eklenen, rahatlatan ve yüzün etrafını saran başlıklar eklediğinizi düşünün ve ardından gevşek, dağınık bir Fransız örgüsüne geri dönün. Bu çarpıcı saç modeli bir nedime veya hatta bahçe düğünü için idealdir. Örgüleri küçük saplamalar ve karışımlar ekleyerek bile süsleyebilirsiniz! Etkili bir görünüm için makyajınızı yumuşak tutun.

Dağınık Fransız Örgü Topuz Modeli 2019
Dağınık Fransız Örgü Topuz Modeli 2019

9. 2 örgülü topuz :

Bu zarif, 2 örgülü topuz ile düğündeki çekiciliğinizi artırın. Bu saç stilinin sadeliği, ve çiçeklerin güzelliği  mükemmel görünmenizi sağlar. Daha göz alıcı bir görünüm için uzun, kıvırcık veya düz saçlı gelinler için   mücevherli saç tokasıyla topuzu bitirin.

Düğün Sezonu Deneyin 9 Örgü Topuz Modelleri
Düğün Sezonu Deneyin 9 Örgü Topuz Modelleri

İşte buradasınız . 2019  yaz düğün sezonunu denemek için dokuz şık örgülü topuz . Cazip değil mi? Ve aşağıdaki yorumlarda en sevdiğiniz topuz modelini bize yazın!

Bir önceki yazımız olan Her cilt tonu için bakır saç renkleri ve modelleri 2019 2020 başlıklı makalemizde bakır saç modelleri, bakır saç renkleri ve saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen